اعطای نمایندگی فروشگاه بکسل

چرا باید با بکسل همکاری کنم (از بکسل نمایندگی دریافت کنم)؟

حتما خیلی از شما براتون پیش اومده که خواستین یه انبار مرتب و لیبل شده و قابل دسترس داشته باشید به طوری که موجودی دقیق داشته باشه و استرس کم و زیاد اومدن جنساتون رو نداشته باشید جالبه بدونید که اگر بخواید بخشی از بکسل باشید انبارتون رو مرتب میکنیم لیبل میزنیم و برای ورود به سیستم انبارداری مهیا می کنیم

اینطوری نه تنها تو حساب کتابای مالی دقیق میشید بلکه زمان زیادی رو صرفه جویی می کنید.

شاید خیلی وقتا جوون تر ها واسشون سخت باشه به بعضی از ما که علم کامپیوترمون کمتره آموزش بدن! شاید بعضی وقتا ما اصن دوست نداریم از جوون ترهامون کمک بگیریم!
بکسل این مشکل رو برای شمایی که به هر دلیلی از وارد کردن نرم افزار توی کارت عقب افتادی حل کرده بچه های بکسل که خودشونم روزی هیچی از کامپیوتر نمیدونستن به شما کمک میکنن تا به روز بشید و بتونید انبار مرتب شده تون، فاکتور هاتون و کل حساب و کتاب مالیتون رو وارد نرم افزار کنید. واز این به بعد به اونا که ادعاشون میشه بگید اگه شما به کامپیوترت مینازی من کنارم بکسل رو دارم.

 

مطابق قانون از تاریخ 1402/10/01 همه مشمولان باید اطلاعات فاکتورها و حساب و کتاب هاشون رو در سامانه مودیان زیر نظر اداره مالیات ثبت کنند و بعد از این تاریخ فاکتور های خارج از قالب این سامانه مشمول جریمه خواهد بود، اما لازم نیست نگران باشد چون بکسل با فراهم آوردن مشاوران مجرب مالیاتی به شما کمک میکنه تا با کمترین آسیب بتونید از پس این مورد بربیاید تا خدایی ناکرده مشمول جریمه های سنگین و فرضا دور از حد انتظار از سوی سازمان امور مالیاتی نشید.

از دست چک خلاص شو و به جای اون با روش فروش مشارکتی بکسل جنس رو به صورت امانی از بکسل خریداری کن و با قرار دادن کارت خوان ما نمایندگی بکسل باش و سود خودتو از بکسل دریافت کن؛ تازه! کار به همینجا ختم نمیشه هم سودتو میبری هم مالیات و محاسباتش به عهده ما میفته بدون اینکه نگران باشی!

میخواهم شروع کنم!

بازخوردها